Pomysły na świąteczne prezenty!

Zawsze myślałam, że kupowanie prezentów na święta to jedno z najprzyjemniejszych zadań. W końcu fajnie jest dawać radość innym, pod warunkiem, że te upominki są trafione. Nie wiem jak Wy, ale ja nie do końca lubię otrzymywać, coś co jest mi zbędne dlatego od dłuższego czasu wprowadziłam tradycję, że pytam każdego co chciałby dostać pod choinkę. Zazwyczaj proszę o kilka opcji do wyboru, żeby przyszły obdarowany nie do końca wiedział co ode mnie dostanie a jednocześnie sprawi mu to przyjemność bo wiem, że tego właśnie potrzebuję.  Chociaż w tym roku w ramach wyjątku, bo już jest 12 grudnia a ja nie mam żadnego prezentu, ustaliłam z wszystkimi kto co dostaje i kto co kupuje.

Droga na skróty wiem, i że nie będzie niespodzianki, to też wiem 🙁

Jeśli jednak Wy jesteście typem osoby, która lubi robić niespodzianki to zastanówcie się czy faktycznie ten upominek, ta rzecz będzie potrzebna drugiej osobie. Spróbujcie tą osobę zaskoczyć, wiem że bywa to ciężkie ale pamiętajmy, że niespodzianki cieszą najbardziej. Nie musicie wydawać fortuny aby móc obdarować drugą osobę i sprawić jej przyjemność. Przed świętami postarajcie się poobserwować ją i dowiedzieć się czego może potrzebować. Najłatwiej jest wybrać prezenty te, które nawiązują do zainteresowań. Wtedy mamy sporą szanse a nawet pewniaka, że będzie to idealny prezent. Wtedy też obdarowana osoba będzie wiedziała, że nie kupiliśmy prezentu z automatu na odczep się, tylko był to przemyślany ruch, który miał na celu sprawić jej przyjemność i wywołać uśmiech na twarzy 🙂 A na tym nam najbardziej zależy, prawda?!

Poniżej przedstawiam Wam listę rzeczy z różnych półek cenowych. Propozycje dla niej, dla niego, dla dziecka i dla rodziny. Wśród nich znajdziecie min. świetne książki, gry planszowe, akcesoria do domu, kosmetyki i piękne zabawki dla najmłodszych.

 Prezenty dla niej

 

 Prezenty dla niego

 

 Prezenty dla dziecka

 

 Prezenty dla rodziny

 

 

 

Ciekawa jestem jak wyglądają Wasze zakupy świąteczne:) Macie jeszcze jakieś fajne propozycje? Piszcie pod postem!

e.