O mnie…

„Kim ona jest? Dlaczego zaczęła prowadzić blog? Po co?” – Pewnie takie pytania pojawią się w nie jednej głowie. Wiem, bo w mojej też się one pojawiły 🙂
To zacznijmy od początku:

KIM ONA JEST?

Mam na imię Ewa- znajomi mówili, mówią na mnie Efa, Effa. Stąd nazwa Bloga.
Jestem zwykłą (dla mojego męża- niezwykłą ;)) polską dziewczyną z 30-tką na karku (tak mnie też to przeraża), szczęśliwą żoną i matką. Pochodzę z małej miejscowości, obecnie swoje korzenie zapuszczam w „stolicy”. Dostępność wszystkich tutaj rzeczy jest uzależniająca, tak samo jak robienie zakupów, przeglądanie stron z modą czy sklepów online z odzieżą. Od tego wszystko się zaczęło…

DLACZEGO ZACZĘŁA PROWADZIĆ BLOG?

Jak wspomniałam powyżej całkowicie jestem uzależniona od 3 rzeczy: przeglądania stron modowych, sklepów z odzieżą i w końcu… zakupów! I tak naprawdę do głowy by mi nie przyszło, aby założyć, a co dopiero pisać bloga- nie mój klimat – tak myślałam. Pewnego dnia podczas wieczornych rozmów z moim mężem na tarasie (uwielbiam je 🙂 ) padło słowo: BLOG. CO? NIEEE. Mój mąż powiedział: Lubisz swoją pracę, twoją pasją i pożeraczem czasu są ubrania, więc musisz to jakoś połączyć, a że masz teraz „trochę” czasu (jestem na urlopie macierzyńskim) to masz idealną okazję na to, aby się rozkręcić. Hmm… Nie, to nie dla mnie – moja krótka odpowiedź. Przez kolejne dni jednak nie dawało mi to spokoju. Myślałam ,że może by tak spróbować, przecież nic nie tracę, a mogę zyskać i podzielić się z ludźmi swoją pasją. Potrzebny był mi tylko plan. Kolejne dni spędziłam na obmyślaniu planu, w końcu powstał, a z nim pierwszy post. Tematów nie brakuje. Będę pisać o tym co się teraz nosi, czego warto unikać, pokazywać Wam moje stylizacje i stylizacje z ulicy. Pojawiać się będą opinie i testy kosmetyków do twarzy i ciała. Blog będzie ewoluował i będą pojawiać się nowe kategorie.

PO CO?

Ano po to, by nie marnować czasu na puste siedzenie przed ekranem. Teraz mogę się tym „czasem” z Wami dzielić i na pewno nie będzie on zmarnowany 🙂 Swoją drogą zaproszenie znajomych do polubienia moich stron na faceboku i instagramie zaowocowało, tym że mam kopa do działania i pełną mobilizację!

Także, witam w moim świecie i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej 🙂

WAŻNE!

Wszelkie uwagi i słowa krytyki (te konstruktywne) są jak najbardziej mile widziane. Pamiętajcie, że dopiero zaczynam, więc nic tu nie jest jeszcze doskonałe. 🙂 Blog będzie się rozwijał cały czas, zmieniał wygląd, ale to wszystko mam nadzieje na lepsze.

Póki co – ENJOY!

 

A to ja 🙂20160813_162217_000